Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
650 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1131 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 853 000 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 075 800 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 717 600 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
175 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 212 600 € 8 440 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 939 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 746 800 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 200 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1500 ares
  • Bedrooms: 5
  • Rooms: 7
For Sale
295 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 449 800 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 424 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4