Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
395 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 376 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
390 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 475 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
400 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
438 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 443 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
305 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 275 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 213 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
305 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 266 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
350 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 283 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
370 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 277 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
405 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 277 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
500 000 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 334 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 472 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
489 000 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 287 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
457 700 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 307 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3