Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
299 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 539 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
280 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
490 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
281 800 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
495 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
399 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
725 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 957 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1030 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
295 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
718 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 777 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2