Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
3 900 000 € 8 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 4850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
235 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
230 000 € 1 850 € / sq.m.

Other Peloponnese, Greece

Peloponnese, Greece Details
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 150 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
735 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 4320 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 8
For Sale
260 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1