Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
475 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
400 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
15 000 € 270 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
2 500 000 € 6 940 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
130 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
480 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 272 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 278 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5