Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
3 425 800 € 11 420 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 461 200 € 7 060 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 2292 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
775 700 € 5 970 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
647 400 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 196 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
697 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3