Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
340 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 247 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
500 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 6689 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
160 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
850 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 6500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
170 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
395 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 236 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2