Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 10
For Sale
55 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
305 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 337 sq.m.
  • Plot Area: 341 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
230 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
978 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 358 sq.m.
  • Plot Area: 499 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
975 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 301 sq.m.
  • Plot Area: 702 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
670 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
975 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1