Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
360 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 267 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 563 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
380 000 € 1 520 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
44 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 040 000 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
315 000 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5