Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
550 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
145 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 674 400 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 299 sq.m.
  • Plot Area: 463 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 1991 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
210 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
159 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 886 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
325 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
199 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 679 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1