Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
200 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
65 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
465 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
365 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
600 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
145 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
77 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1134 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
126 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
422 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 4050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
679 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
750 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4