Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
245 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 229 sq.m.
  • Plot Area: 1453 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
86 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 434 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 900 € / sq.m.

Other Savitaipale, Finland

Savitaipale, Finland Details
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 27
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
159 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 886 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
370 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4