Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
490 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 4966 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3