Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
79 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 340 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
130 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 357 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
3 999 000 € 13 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3368 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
750 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
65 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 502 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 450 000 € 4 710 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
390 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
400 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 279 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
660 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
530 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 133 sq.m.
  • Plot Area: 538 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
125 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 850 000 € 6 030 € / sq.m.
  • Area: 307 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5