Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
850 000 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
284 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 189 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
282 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
252 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2