Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
300 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
55 000 € 310 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 6 860 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
380 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
71 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1980 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
170 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2