Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 060 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 509 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
66 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 26 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
5 493 600 € 8 400 € / sq.m.
  • Area: 654 sq.m.
  • Plot Area: 828 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 200 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
960 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
Price on request
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 2570 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 050 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3057 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
160 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 244 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
65 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
95 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 500 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 626 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4