Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
230 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 2625 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 4900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
550 000 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
220 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Plot Area: 4050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
160 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 191 sq.m.
  • Plot Area: 667 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
300 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 778 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
135 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
169 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4