Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
800 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 377 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 790 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
260 000 € 2 360 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
220 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
65 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
650 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 2636 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 000 000 € 7 460 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 4187 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
48 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2