Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
640 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
125 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
550 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
900 000 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
540 000 € 6 750 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
700 000 €
  • Plot Area: 299 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 050 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 384 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
540 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
65 000 € 810 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2