Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 11870 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
280 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 487 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 3 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
570 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 233 sq.m.
  • Plot Area: 351 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
700 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 5
For Sale
240 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
240 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
126 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
422 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 4050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
679 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 290 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2132 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
120 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 703 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
415 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
700 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
55 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 695 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2