Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
295 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
55 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
600 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
500 000 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
35 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
385 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
205 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 406 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2