Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
220 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
599 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 000 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
85 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
720 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 384 sq.m.
  • Plot Area: 691 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 650 000 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 428 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4