Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
130 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
399 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 750 000 € 7 920 € / sq.m.
  • Area: 221 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
700 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
550 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
29 500 € 760 € / sq.m.
  • Area: 39 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 340 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
420 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
365 000 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2