Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
350 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
95 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 189 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
790 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 474 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
135 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
155 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
330 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
69 900 € 500 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
190 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 380 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
480 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1916 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
380 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3