Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
160 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
158 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 620 000 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 800 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 364 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
265 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
600 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5