Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
480 000 € 890 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1916 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
350 000 € 2 690 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 485 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
100 000 € 500 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
400 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 357 sq.m.
  • Plot Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
60 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
120 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1