Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
550 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
760 000 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 900 000 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 287 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
80 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 459 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 750 000 € 8 760 € / sq.m.
  • Area: 314 sq.m.
  • Plot Area: 661 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
185 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 176 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 800 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
120 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
199 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 403 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3