Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
260 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
320 200 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 2 770 € / sq.m.
  • Area: 397 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
300 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 854 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
430 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 369 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
450 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
400 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 4
For Sale
85 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
490 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 359 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 1 880 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
200 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 244 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
540 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 780 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
95 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 3