Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
1 500 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2450 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
99 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
380 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 6 590 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 7800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3