Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
165 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
260 000 € 1 230 € / sq.m.

Other Kori, Peloponnese, Greece

Kori, Peloponnese, Greece Details
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 865 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 264 sq.m.
  • Plot Area: 157 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1010 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
360 000 € 3 430 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
690 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
380 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 1152 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 2 700 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
349 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 225 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
380 000 € 1 800 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
195 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 900 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 657 sq.m.
  • Plot Area: 1498 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
2 050 000 € 7 820 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 4352 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3