Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
55 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
210 000 € 3 820 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 425 sq.m.
  • Plot Area: 287 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
340 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2