Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
45 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
370 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 395 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 000 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
310 000 € 3 100 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
120 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
43 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1