Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
220 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
410 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1335 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
580 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
540 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
200 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
570 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
630 000 € 3 940 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 269 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
267 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 1875 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
590 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4