Compare properties

Residential

Found 122613 listings:
For Sale
55 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
520 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
295 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
190 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
93 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 948 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 7690 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3