Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
250 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
85 000 € 430 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2035 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
520 000 € 4 330 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
185 000 € 1 850 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
280 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
430 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
15 000 € 430 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
390 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
160 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
670 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
370 000 € 3 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
650 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 418 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
90 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3