Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
250 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 1 150 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
425 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
200 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
Price on request
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
270 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
350 000 € 2 990 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 256 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
320 000 € 1 860 € / sq.m.

Other Republic of Cyprus

Republic of Cyprus Details
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 224 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1