Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
35 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
139 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 525 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 5
For Sale
850 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
170 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 337 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
850 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 6200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
189 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
180 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
388 500 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
294 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 400 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
550 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
50 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 53 sq.m.
  • Plot Area: 365 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2