Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
900 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
70 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
200 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
760 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
750 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2