Compare properties

Residential

Found 122601 listings:
For Sale
250 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
290 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
430 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7