Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
262 919 000 ₽ 404 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
43 483 000 ₽ 347 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 731 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
197 190 000 ₽ 311 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 633 sq.m.
  • Plot Area: 1720 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
24 864 000 ₽ 310 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
58 660 000 ₽ 345 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3