Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
475 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 860 000 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
319 900 €
  • Plot Area: 200 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
570 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 950 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 750 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 500 000 € 7 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
515 000 €
  • Plot Area: 517 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 €
  • Plot Area: 441 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
200 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 250 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 400 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 100 000 € 8 310 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3