Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 550 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 868 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 290 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1430 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 150 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
555 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 140 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 437 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
786 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 605 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 161 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
780 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
739 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
For Sale
585 000 €

Villa, Santa Susanna, Catalunya, Spain

Santa Susanna, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 590 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
510 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
500 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 1213 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 3 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
569 000 €

Villa, Tossa de Mar, Catalunya, Spain

Tossa de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 9
For Sale
870 000 € 2 820 € / sq.m.
  • Area: 308 sq.m.
  • Plot Area: 1760 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 150 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3