Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
610 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 65800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
117 100 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
247 300 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 13 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
211 800 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
163 200 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
898 100 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
223 600 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
349 100 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2