Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
635 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 624 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
220 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 202 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
315 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
369 500 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 112 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
675 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 243 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
949 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 399 sq.m.
  • Plot Area: 776 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
685 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 895 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
380 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 276 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
222 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 133 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
269 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
269 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2