Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
212 194 000 ₽ 442 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
70 226 000 ₽ 484 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
202 089 000 ₽ 404 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
181 880 000 ₽ 606 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
110 644 000 ₽ 215 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1090 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
186 933 000 ₽ 447 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 418 sq.m.
  • Plot Area: 537 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
277 873 000 ₽ 397 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
126 306 000 ₽ 210 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 599 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
113 675 000 ₽ 307 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1552 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
29 808 000 ₽ 327 600 ₽ / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 441 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
17 582 000 ₽ 181 300 ₽ / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3