Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
850 000 € 8 100 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
745 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
640 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 000 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 755 sq.m.
  • Plot Area: 1343 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
188 300 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
475 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
980 000 € 7 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
990 000 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
820 000 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 650 000 € 10 580 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
590 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
423 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3