Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
700 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
165 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
145 000 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 22 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
154 900 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 650 000 € 5 730 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 346 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 850 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 947 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 750 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 668 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
450 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 2 580 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
184 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 280 000 €

Villa, Lloret de Mar, Catalunya, Spain

Lloret de Mar, Catalunya, Spain Details
  • Plot Area: 2000 sq.m.
For Sale
3 495 000 € 5 590 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 4650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 500 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 1045 sq.m.
  • Plot Area: 3316 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
870 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
640 000 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 2027 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
599 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 769 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
2 950 000 € 10 140 € / sq.m.
  • Area: 291 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 1179 sq.m.
  • Plot Area: 1710 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4