Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 415 900 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 519 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
619 400 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 897 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
706 800 € 4 870 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 390 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
648 900 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 759 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
572 300 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
531 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 127 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
501 500 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 427 500 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 1136 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7