Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
7 900 000 € 13 840 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
6 900 000 € 14 530 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
2 500 000 € 7 350 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 828 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
560 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
850 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
385 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 830 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 200 000 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 448 sq.m.
  • Plot Area: 1784 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
330 000 € 3 370 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4